Naše predstavnice "Moje 3" nisu prošle polufinale ovogodišnjeg muziÄkog takmiÄenja Eurosong, tako da ih nećemo gledati u finalu 18. maja. Roditelji Sare, Mirne i Nevene ponosni su na svoju decu.
Moje 3 nastupile su u prvoj polufinalnoj veÄeri najvećeg muziÄkog festivala Eurosong u Malmeu. Iako su imale zapažen nastup, nisu se plasirale u finale.
Nakon što je na prvoj polufinalnoj veÄeri 58. Eurosonga izvedeno svih 16 kompozicija otpoÄelo je glasanje publike koja, nažalost, naše predstavnice nije odvela u finale Eurosonga.
Naše predstavnice Nevena Božović, Mirna Radulović i Sara Jovanović kao "Moje 3" predstavile su svoju pesmu "Ljubav je svuda" i svojim nastupom pod zastavom Srbije zatvorile prvo polufinalno veÄe "Eurosonga".