Frontmen popularne grupe "Divlji kesten" Igor Starović preminuo posle kraće bolesti u 56. godini. Igor je proveo 10 godina u bendu „Divlji kesten“ gde je bio pevač, kompozitor i aranžer i njegova karijera je bila kompletno obeležena ovom muzičkom grupom.
Zašto dajemo 40 dana? Šta se dešava sa dušom posle tog perioda? Ruski naučnik Petar Petrovič Garjajev, doktor biologije, akademik Medicinsko-tehničke akademije nauka Rusije, otkrio je 1993. godine nešto veoma zanimljivo.
Boris Novković i Alka Vuica predstavljaju Ja’Smina i pesmu "E, moj brate"! Pesma je snimljena u studiju Zg Zvuk muzičkog producenta i aranžera Hrvoja Prskala koji je saradnju s Borisom započeo na aktuelnom albumu “Gori ulica”.
Sestra Miljane Kulić je imala udes, evo kako je došlo do toga! Svedoci nesreće tvrde da je pukom srećom izbegnut masakr jer je Dušanova ulica bila puna mladih ljudi koji su izašli u subotnji izlazak.
Marija Kulić van sebe posle udesa koji je doživela njena ćerka Tijana! Hitna pomoć u Nišu prevezla je povređene u bolnicu na dijagnostiku. Zasad, nije poznato šta je uzrok nesreće, u kojoj samo pukom srećom niko nije stradao.