Magija na bini, emocije u publici: ..
Pre 9 sati
Pre 9 sati
Pre jednog dana
Pre jednog dana
Pre jednog dana
Maja Nikolić je inicirala da se pokrene istraga protiv Ivana Fecea Firčija jer, kako pevačica ističe vređao je Srbe i Bosance. Maja se na svom saslušanju povodom slučaja iz rijalitija "Dvor" , gde je vređala Jevreje, požalila što se samo njoj sudi kada je i Firči isto tako vređao pripadnike drugih naroda.
Udruženje građana "BG Calling" u aprilu i maju 2011. organizuje drugi po redu Festival klupskih bendova "Battle of the bands". Festival klupskih bendova je originalna muzičko zabavna manifestacija na kojoj se takmiče muzičke grupe koje sviraju po klubovima širom Srbije, Crne Gore i Republike Srpske. Festival klupskih bendova "Battle of the Bands" trajaće kontinuirano od 25. aprila do 12. maja 2011. godine.
Iako je Televizija „Pink“ u prvom momentu samo opomenula Miloša Bojanića i Maju Nikolić zbog vređanja Jevreja, iz RRA su zahtevane radikalnije mere, pa je produkcija rijalitija saopštila Nikolićevoj da je diskvalifikovana zbog govora mržnje i tom prilikom su se izvinili verskoj zajednici. Nakon što joj je rečeno da odmah napusti „Dvor“, Maja se spakovala i sve vreme se trudila da održi pribranost.