Pevačica Dušica Grabović definitivno ima specifičan stil oblačenja, od smerne damice do opasne zavodnice. Međutim, u ovakvom izdanju je još nismo videli.
Za matursko veče treba da izgledate savršeno, a pored haljine, šminke i frizure, morate da obratite pažnju i na nokte! Među tinejdžerkama uzbuđenje raste iz dana u dan, jer svaka od njih želi da izgleda kao princeza.
Jelena Karleuša, jedna od najvećih zvezda na ovim prostorima, ali i šire, izazvala je pravu pometnju fotografijama koje je postavila na svoj instagram profil.
Nataša Bekvalac, pojavila se među brojnim poznatim ličnostima na proslavi devetog rođendana magazina "Story", gde je u glamuroznoj beloj haljini koja je isticala njenu savršenu figuru, crvenim tepihom prošetala u stilu holivudske dive.
Među brojnim zvanicama koje su se sinoć pojavile na devetoj rođendanskoj proslavi magazina "Story", bila je i Seka Aleksić, koja je svojom toaletom izazvala najviše medijske pažnje.