Zadruga je odlučila da u Farmi 5 iznenadi gledaoci i Zorici Marković pruži još jednu priliku da se pokaže u Lisoviću, a među poslednjih devet farmera našli su se i Romana Panić i Miki Đuričić.
Miki Mećava je u večerašnjoj emisiji "Narod Pita" otkrio da mu je mnogo jasnije kako stvari funkcionišu u rijalitiju, te da bi se drugačije ponašao ako uđe u šou Farma 5.
Vlasnica direkcije Izbora za Mis Balkana Svetlana Koprivica i popularni prestonički splav Blejvoč organizovali su početkom nedelje humanitarno veče, a učestovali su i Ljuba Pantović i Miki Mećava.
Večeras je dodelom štapića u arenu poslat Andrija Aki Marković, dok je najmanje glasova publike dobio Miki Mećava. Stanija i Filip su po kazni direktno nominovani.