Učesnik rijalitija "Zadruga" Filip Đukić, ostao je između ostalog upamćen i po dobrom izgledu i brojnim tetovažama. Međutim, nikada ne bismo rekli da glavnu konkurenciju ima upravo u rođenom bratu.
Učesnik prve sezone rijalitija "Zadruga", Sloba Radanović, imao je aferu sa Lunom Đogani, koja je uzrokovala i njegov razvod od Kije Kockar. Sada, kada je sva drama prošla, on je imao nešto da joj poruči.
Sudeći po najnovijim informacijama, Sloba Radanović ne želi da se rastane od svoje supruge. Kristina Kija Kockar je do sada bila ubeđena da mu neće oprostiti, ali nakon ovog njegovog poteza, možda se predomisli.
U zvaničnom saopštenju, koje je posle razvoda izdao poznati rijaliti par Radanović-Kockar, stoji da su se "Kristina, Slobodan i njihov advokat Vićentije Darijević, sastali u jednom lokalu u Beogradu, što su obeležili i fotografijom.
“Zadruga” se tek završila a već se uveliko prave planovi za novu sezonu. Kako je najavljeno, biće čak šest puta veći od prvog rijalitija, a naziru se i ko bi bili učesnici.
Zadruga je osvojila prestižnu nagradu za najbolju produkciju na američkom festivalu NATPE, a I drugo mesto za najinovativniji evropski televizijski program.
Još jedna sezona rijalitija "Parovi" se približava kraju. Produkcija je odredila i tačan datum finala, a u skladu sa time, već je prošlo i prvo polufinale.
Od deset takmičara, koliko ih je ostalo nakon drugog preseka još jedan je morao da napusti takmičenje, ali ponosan što je i dovde stigao. Takmičarka izgledala zbunjeno, ali srećno što izlazi.
Najnapetije veče u rijalitiju Zadruga. Preostali takmičari se bore za mesto pobednika. Ipak, nakon prvog pravog preseka, za jednog od njih takmičenje se ne nastavlja