Romana Panić i Marko Vukotić bili su sluge ove nedelje, a kako njih dvoje nisu preterano konfliktne osobe ostalim farmerima je bilo teško da se odluče kome će dati štapić.
Jelena Golubović se od početka rijalitija ponosi svojom inteligencijom, diplomom i načitanošću, ali joj je izgleda preko glave da bude tako obrazovana i pametna.
Holivudska glumica Skarlet Johanson, koja već duže vreme važi za veliku zavodnicu i dva puta je proglašena za najlepšu ženu sveta, odlučila je da u predstojećem periodu bira ozbiljnije i čednije uloge.
DJ Marko Vanila podelio je sa ostalim farmerima svoja iskustva o žurkama na kojima je radio, što je mladom pevaču Andriji Akiju Markoviću dalo zanimljivu ideju, te je predložio Marku da promeni zanimanje.
Naš najpoznatiji top-model Danijela Dimitrovska Amidžić koja godinama osvaja svetska modna tržišta, dobila je više nego izazovnu ponudu. Među hiljadama svetski poznatih lepotica, izabrana je da bude zaštitno lice modnog brenda H&M.