Pesma za Evroviziju 2025: VeÄeras prvo ..
Pre jednog dana
Pre jednog dana
Pre jednog dana
Pre jednog dana
Pre 3 sata
Seks Nadežde Biljić i Tome Panića u svim pozama, bez cenzure, desio se prethodne noći u kupatilu rijalitija "Zadruga 2", ali ne u tuš-kabini, iza zavese, kako to većina zadrugara praktikuje, već u delu gde se sve vidi, a kamere snimaju iz svih uglova. Nadeždini roditelji ne mogu da žive od sramote!
Najnovijom objavom šokirala je sve. Miljana Kulić i Lazar ÄŒolić Zola su nakon izlaska iz rijalitija "Zadruga 2", a potom i iz porodiÄne kuće Kulića, pronašli mesto pod suncem, pa su zapoÄeli zajedniÄki život, zajedno sa njenom bebom Željkom. Ipak, došao je kraj rijaliti ljubavi! Miljana Kulić pozvala fanove da Zolu izbace iz prijatelja!
Ceo region pratio je rijaliti ,,Farma" kada su kao par veliku pažnju privukli Stanija Dobrojević i Kristijan Golubović. Zbog njihovog odnosa podigla se velika prašina, a javnosti je poznato i da su njih dvoje žestoko zaratili zbog prve nagrade. Oglasio se Kristijan Golubović u rijalitiju "Zadruga 2" Ako opet pobediš duguješ mi pola!