Popularna pevačica je posebno aktivna na Tviteru ovih dana, a svoje fanove je zabavljala brojnim šalama i izjavama poput "Šizofrenija leči usamljenost".
Diva je u gostovanju u popularnoj emisiji Ekskluziv govorila o svom predstojećem koncertu, audiciji za igrače ali je na našu radost spremila i mali poklon za svoje fanove.
Srpska teniserka Jelena Janković je pobedom nad Kanđankom Euženi Bušar, osim do polufinala turnira u Čarlstonu, stigla do još jednog sjajnog rezultata - 500. pobede u karijeri!
Ivana Stamenković Sindi izvela je Karleušinu pesmu "Slatka Mala" pred Bobanom, Sorajom i Urošem. Sindi je dobila sve pohvale za performans, a ukućani su iskoristili priliku i da kažu svoje mišljenje o samoj Karleuši.