Predsednik Odbojkaškog saveza Austrije Peter Klajnman danas je zvanično imenovao zvezdu srpske estrade Draganu Mirković za jednog od dva nova ambasadora evropskog prvenstva za odbojkaše. Taj šampionat će od 10. do 18. septembra zajednički organizovati Austrija i Češka.
Od kada je otkrivena njena navodna romansa sa albanskim tajkunom, Nataša Bekvalac je zapala u tešku depresiju. Pevačica ne izlazi iz kuće, nikome se ne javlja na telefon, pa čak ni rođenim sestrama.
Nataša Bekvalac viđena je nedavno u Poreču, u društvu kontroverznog biznismena albanskog porekla Ćazima Osmanija, poznatijeg kao Feliks, saznaje Kurir od izvora bliskog pevačici.
Pevačica Nataša Bekvalac bila je jako utučena kada je čula da je porodica našeg najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića izgubila svog mezimca maltezera, pa je bila spremna da kao pravi prijatelj pritekne u pomoć.
Osim što muškarce širom Balkana ostavlja bez daha, popularna pevačica Nataša Bekvalac šarmirala je i francuskog muzičara Dejvida Getu. Posle upoznavanja na Ibici, poznati Dejvid je novosadskoj pevačici poklonio deset svojih potpisanih novih albuma.
Iako se posle napuštanja "Granda“ povukla sa javne scene, bivša ukućanka rijalitija "Farma" i balerina Dragana Milošević, pojavila se na moru u Crnoj Gori u društvu najverovatnije svog dečka sa kojim je naočigled svih razmenjivala nežnosti.
Pevačica Nataša Bekvalac rešila je da skine slovo "D" sa desne podlaktice, kako bi izbrisala sve što je vezuje za prošlost i bivšeg supruga Danila Ikodinovića.